tr | en
eIrene İYS
9
May
2021
eIrene eBülten Yönetimi Modülü
Kategori: eIrene İYS
eIrene'in esnek ve güçlü bir e-Bülten yönetimi modülü vardır. Bu yazıda eIrene eBülten modülü çalışma şekli konfigürasyonu ve kullanımı anlatılmaktadır.
16
Nis
2021
Form Modülü
Kategori: eIrene İYS
EIrene form modülünü kullanarak site ziyaretçilerinizden istediğiniz bilgileri talep edebilir, bu bilgileri kullanarak ziyaretçileriniz ile etkileşim sağlayabilirsiniz. Site sayfalarınızda istediğiniz sayıda form tanımlayabilirsiniz, bu formlar aracılığı ile ziyaretçilerinizin girdiği bilgiler belirleyeceğiniz size ait elektronik posta adresine elektronik posta olarak gönderilir.
6
Tem
2020
Yeni Modül Geliştirme
Kategori: eIrene İYS
Geliştirmek istediğiniz herhangi bir web uygulamasını eIrene altyapısına modül olarak tasarlayabilir ve hazır gereçlerden yararlanarak hızlıca geliştirebilirsinz. Bu yazıda eIrene portalımıza "Merhaba Dünya" modülünü geliştiriyoruz.
8
Mar
2020
Sayfada Atlı Karınca (Carousel) Kullanmak
Kategori: eIrene İYS
eIrene portalınızın herhangi bir sayfasında bir ya da daha çok sayıda karusel kolaylıkla kullanılabilir.
31
Ara
2018
Sayfa adresini karekod olarak eklemek
Kategori: eIrene İYS
eIrene IYS sayfalarına ilgili sayfanın web adresini kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Böylelikle sayfanızı mobil cihazında okumak isteyen bir ziyaretçi QR kod okuyuculu mobil cihazı üzerinden kodu okutarak sayfayı kolaylıkla açar.
7
Haz
2020
GLPI Entegrasyon Modülü
Kategori: eIrene İYS
Burada eIrene altyapımız GLPI ITSM kullanıcı portalı olarak hizmet sunmak üzere yapılandırılması anlatılmaktadır.
22
Eki
2017
Gösterimde Kullanılacak Sayfa Şablonu Belirleme Algoritması
Kategori: eIrene İYS
eIrene içerisinde herhangi bir içerik sayfada gösterilirken bu içeriğin HTML formatına nasıl çevrileceği ve web üzerinden hangi görsellikte sunulacağı çeşitli parametrelere bağlı olarak özel bir algoritma ile belirlenir.